Najlepszy producent szamb betonowych Radom

Producent szamb betonowych Radom

Producent szamb betonowych Radom ma bardzo rozbudowaną ofertę produktów. Szamba betonowe produkowane są w bardzo różnych wymiarach i objętościach. Producent szamb betonowych Radom ma w swojej ofercie szamba o objętości zaczynającej się od 4 000 L do nawet 20 000L. Typy szamba proponowane przez producenta to szamba betonowe jednokomorowe, szamba betonowe dwukomorowe i szamba betonowe wielokomorowe. Dodatkowo w sprzedaży posiada czujniki wypełnienia szamba, które sygnałem świetlnym i akustycznym informują o przekroczeniu ustalonego poziomu wody w zbiorniku. Dzięki temu rozwiązaniu nie będzie dopuszczona sytuacja przepełnienia szamba. Dodatkowo każdy solidny producent szamb betonowych będzie miał certyfikaty takie jak atest higieniczny, krajową deklarację zgodności czy też projekt techniczno – budowlany. Jest to bardzo ważne żeby sprawdzić czy dany producent posiada taką dokumentację i ją udostępnia do opinii publicznej.

Szambo betonowe jednokomorowe

Szambo betonowe jednokomorowe ma jeden szczelny zbiornik z dnem. Świetnie sprawdza się jako zbiornik na ścieki komunalne w mały gospodarstwie domowym. W dużych gospodarstwach z wieloma domownikami raczej szambo betonowe jednokomorowe nie zda egzaminu. Bo zbyt często będzie trzeba je opróżniać. Szambo betonowe jednokomorowe świetnie sprawdzi się jako zbiproducent szamb betonowych Radomornik na deszczówkę. Wiele działek ma problem z wysokim stanem wód gruntowych. Dlatego konieczne jest wykonanie drenażu pola. Można właśnie wykorzystać szambo jednokomorowe jako zbiornik na zbierającą się wodę i deszczówkę. Taką wodę można wykorzystać do podlewania roślin w ogrodzie bądź w przydomowym warzywniku.

Szambo betonowe dwukomorowe przelewowe

Szambo betonowe dwukomorowe przelewowe ma dwa zbiorniki na ścieki. W jednym zbiorniku zbiera się osad a w drugim płynne ścieki. Objętości takiego szamba wahają się od 8 000 L do 20 000 L. Takie szambo świetnie sprawdza się jako przydomowy zbiornik na ścieki komunalne. Takie szambo z mniejszą częstotliwością jest opróżniane przez szambiarkę. Ta druga komora w której zbiera się osad jest dużo rzadziej opróżniana niż pierwsza. Można dokupić specjalną chemię, która będzie przerabiać osad na ścieki. W takim przypadku komora z osadem jest opróżniana raz do roku albo i rzadziej.

Szamba betonowe wielokomorowe

Szamba betonowe wielokomorowe są najczęściej wykorzystywane w przemyśle. Chociaż zdarzają się przypadki wykorzystania takich zbiorników przy domach.